[ARTYKUŁ] soompi: Członkowie NU’EST ujawniają dlaczego zdecydowali się na udział w „Produce 101 Season 2”

Członkowie NU’EST niedawno wytłumaczyli, dlaczego pojawili się w „Produce 101 Season 2”, mimo że grupa ich zadebiutowała w 2012.

Pierwszy odcinek survivalowego boysband programu Mnetu został wyemitowany 7 kwietnia, pokazano w nim 101 trenujących i ich pierwsze rankingi. W drugiej połowie odcinka pokazano Kang Dong Ho (Baekho), Kim Jong Hyuna (JR), Choi Min Giego (Ren) i Hwang Min Hyuna (Minhyun), wszyscy są członkami grupy NU’EST.

Członkowie stwierdzili, że wiedzą, że wielu postrzega ich jako boysband, który nie osiągnął sukcesu i dodali „Myślimy o tym, jako o naszej ostatniej szansie. Jesteśmy tu, ponieważ jesteśmy zdesperowani”.

Kang Dong Ho uronił łzy, gdy wyznał „W naszej agencji (Pledis Entertainment) są dwie osoby, które zostały członkami I.O.I. Chcę być jak one. Chcę być jak ludzi, którzy zostali członkami I.O.I i SEVENTEEN”.

Widząc ich, występujących na scenie w trakcie przesłuchania, trenerka Kahi nie mogła powstarzymać łez, powiedziała „Kiedyś razem z nimi trenowałam i źle się czuję, widząć ich tam.”
Kim Jong Hyun wyznał również, że po pierwszym zerknięciu na Kahi, nie mógł patrzeć na nią dłużej, ponieważ sam czuł, że zaraz się rozpłacze.

Czterech członków wystąpiło z odnowioną wersją piosenki After School „Because of You”, ale żaden z nich nie był w stanie otrzymać rankingów A lub B. Tylko Hwang Min Hyun dostał ranking C, przy czym reszcie przypadł ranking D.

Mimo ich niskich rankingów, pozostali trenujący wciąż wyrazili swoje obawy o konkurowaniu z NU’EST. Czterech członków nie otrzymało dobrych rankingów i są na granicy rozpadu grupy, jednak wciąż mają ugruntowany fandom w przeciwieństwie do reszty trenujących. Niektórzy widzowie wyrazili swoje niezadowolenie, że może to być niesprawieldiwe, ponieważ „Produce 101 Season 2” jest oparty na głosach opinii publicznej.

cr: soompi
PL: Chiyo @ NU'EST Poland
PROSIMY O UŻYWANIU PEŁNYCH CREDITSÓW PRZY BRANIU NASZYCH TŁUMACZEŃ

5 komentarzy do “[ARTYKUŁ] soompi: Członkowie NU’EST ujawniają dlaczego zdecydowali się na udział w „Produce 101 Season 2”

  1. Hejka 🙂 Mam pytanie czy jest szansa pojawiania się odcinków Produce101 po polsku ? A jeżeli tak to w jakim przewidywanym terminie ?

  2. Mam pytanie bo czegoś nie zrozumiałam i nurtuje mnie to bardzo xD
    Czy dobrze zinterpretowałam że skoro mieszkam w Polsce to nie mogę głosować na chłopaków ?
    Ponieważ w artykule na temat Produce 101 było wspomniane ze tylko osoby z koreańskim numerem telefonu mogą głosować ? Czy może głosowanie na MaBoy to po prostu to głosowanie które pozwala chłopakom na dalsze przechodzenie w kolejnych etapach ? 🙂

    • Głosowanie oficjalne i na MaBoy to są dwa inne głosowania. Oficjalne wyłania ranking popularności uczestników programu, a także w ostatnim odcinku wyłoni finałową 11. Tu mogą głosować jedynie osoby posiadające numer koreański. MaBoy to głosowanie dzięki któremu uczestnicy otrzymują nagrody w postaci gadżetów, jedzenia itp., tu mogą głosować wszyscy posiadający konto na Facebooku/stronie Mnet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s