[ARTYKUŁ] Wielka prezentacja Hwang Minhyuna… Oto prawdziwa drużyna Avengers z Produce101

Widać, że jest pracownikiem przemysłu rozrywkowego. Jako członek grupy NU’EST z wytwórni Pledis, trainee Hwang Minhyun został pochwalony, że w trakcie misji stworzył najbardziej godną tej nazwy grupę Avengers.

Nie tylko wybrał członków, którzy dobrze sprawdzali się w swoich rolach, ale też dobrze dopełniali się nawzajem. Ponieważ tak zręcznie obsadził pozycję w swoim zespole, publiczność ma wysokie oczekiwania wobec występu drugiej drużyny z piosenką Sorry Sorry.

21. kwietnia uczestnicy Produce101 musieli podzielić się na grupy, które miały wystąpić z 8 różnymi piosenkami w pojedynkach między dwoma zespołami. Najważniejszy w misji był dobry wybór członków grupy. Na przykład Lee Daehwi (Brandnew) wybrał Park Jihoona (Maroo) Kim Samuela (Brave) Joo Hakyeona (Cre.ker) Bae Jinyounga (C9) Lee Euiwoonga (Yuehua) i Ha Sungwoona (Arthur and Abel). Za pomocą członków, którzy mieli wysokie oceny stworzył pierwszą grupę Avengers. Mimo to, w zapowiedzi odcinka widać było, że mieli kłopoty. Publiczność zaczęła się martwić, ponieważ problem stanowił fakt, że każdy z członków mógłby zajmować główną pozycję gdyby został przydzielony do innej drużyny. 

Przez to zyskujący popularność członkowie drugiej grupy Sorry Sorry, których wybrał Hwang Minhyun (Pledis) są nazywani Avengers. To wszystko dzięki przemyślanemu wyborowi członków i faktowi, że każdy z nich trzyma się swojej roli. Hwang Minhyun wybrał Kim Jaehwana jako główny wokal i Kim Jonghyuna jako lidera. Wybrał Kim Jonghyuna przede wszystkim dlatego, że „wyglądał na zdeterminowanego występując z Pick Me na scenie”. Kang Daniela wybrał dlatego, że „jego różowe włosy na pewno przykują uwagę każdego”, a Ong Seongwoo ponieważ „jego umiejętności w tańcu i śpiewie na pewno pomogą poprowadzić drużynę, dlatego wybrał go jako centralną postać. Jeśli chodzi o Kwon Hyunbina, to „po prostu przyciąga wzrok”, dlatego został wyznaczony do zaprezentowania charakterystycznego momentu w piosence. Koniec końców, wybrane role idealnie pasowały do chłopaków. Chociaż nie wystąpili z Mansae Seventeen jak planowali (T/N: autor chyba nie oglądał odcinka, bo Minhyun od początku mówił, że nie chce występować z tą piosenką), to Sorry Sorry Super Junior znacznie lepiej przypasowało zespołowi. Wybrali główną postać, Ong Seongwoo bez żadnych kłótni i była to rola idealna dla niego. Średnia wzrostu tej grupy po 179.9 cm, garnitury które ubrali zdecydowanie podkreśliły ich długie nogi i inne atuty.

Chociaż podczas wybierania Minhyun nie wiedział o tym, to chłopcy których wybrał wszyscy zostali wysoko ocenieni Kwon Hyunbin 22, Kim Jaehwan 18, Hwang Minhyun 16, Kim Jonghyun 16, Kang Daniel 12, Ong Seongwoo 4.

Grupy idoli w których każdy z członków mógłby odgrywać główną rolę nie zawsze odnoszą sukces. To, co najważniejsze, to równowaga. Nie możemy nie pogratulować Hwang Minhyunowi sprytu, z jakim wybrał członków swojej drużyny.

 

Naver
ENG: @101baejinyoung @jinbutton
PL: Chao @ NU'EST Poland
PROSIMY O UŻYWANIE PEŁNYCH CREDITSÓW PRZY BRANIU NASZYCH TŁUMACZEŃ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s