[ARTYKUŁ] 180316 NU’EST W z sukcesem występują podczas pierwszego solowego koncertu, całego zabarwionego różowymi „LOVES”

NU’EST W zostali otoczeni ciepłem różowej miłości (LOVE – nazwa fandomu NU’EST W), kiedy występowali podczas swojego pierwszego solowego koncertu.

NU’EST W pojawią się na scenie trzy dni pod rząd podczas koncertów „NU’EST W <DOUBLE YOU> IN SEOUL” od 16 do 18 marca w Handball Stadium w Parku Olimpijskim. Bilety na koncert zarezerwowało około 200 000 fanów, wyprzedały się one niemal natychmiast, co tylko potwierdziło niezwyciężoną potęgę NU’EST W.

Ten koncert był pierwszym oficjalnym spotkaniem NU’EST W z koreańskimi fanami po około siedmiu miesiącach, które minęły od fanmeeting’u w sierpniu, co więcej odbył się on na wielkiej scenie, wszystko po to, aby zrewanżować się fanom za ich niezmienną miłość. NU’EST W połączyli siły z grającym na żywo bandem, aby zaprezentować wielowymiarowy występ, w tym również po raz pierwszy wystąpili na żywo ze swoimi solowymi piosenkami, co spotkało się z ogromnym entuzjazmem fanów.

NU’EST W pojawili się w białych garniturach i rozpoczęli z „Where You At”, piosenką, która zapewniła im pierwszą wygraną w programach muzycznych. Następnie zaśpiewali „Face”, „Action”, „Beautiful Ghost” i „Climax”, a charyzmatyczne występy sprawiły, że atmosfera stała się naprawdę wybuchowa.

Lider NU’EST W JR dodatkowo podniósł oczekiwania fanów, mówiąc „Przygotowaliśmy wiele wypowiedzi, ponieważ to dopiero pierwszy dzień naszych koncertów.” Ale już po chwili wszyscy się śmiali, kiedy dodał „Ale nie musicie klaskać. Już wszystkie zapomniałem. Zupełnie nic nie pamiętam.”

Baekho powiedział „Zawsze się zastanawiałem, jak to będzie wyglądało, kiedy wszystkie miejsca będą zajęte, a teraz kiedy naprawdę to widzę, jestem bardzo szczęśliwy. Myślę, że lightsticki naszych fanów są przepiękne.” Kontynuował „Chciałbym, żebyście wy też to zobaczyli [z tego miejsca, w którym stoję]” i poprosił operatora kamery o zrobienie ujęcia publiczności. Kiedy na ekranach pojawili się fani i falujące lightsticki, okrzyki i oklaski stały się jeszcze głośniejsze.

Aron wspomniał „Niewiele brakowało, a pomyliłbym się na samym początku” i zażartował „Byłem tak szczęśliwy widząc wypełnioną po brzegi salę, że niemal zepsułem występ”. Już po chwili rozpromieniony dodał „Dzisiaj zaprezentowaliśmy wam specjalne powitanie, którego jeszcze nie używaliśmy. Powinniśmy to powtórzyć?” Już po chwili NU’EST W zademonstrowali nowe, żywiołowe powitanie.

JR powiedział „Ten koncert jest zatytułowany <DOUBLE YOU>, co ma dwa znaczenia. Pierwsze, że jesteśmy z LOVEs, a drugie, że NU’EST W pokaże, że wydoroślało podwójnie od momentu, kiedy ostatnio się widzieliśmy.”

Baekho przedstawił band mówiąc „Rozmawialiśmy o tym, co chcemy pokazać wam na tym koncercie i po tej dyskusji zdecydowaliśmy, że przygotujemy występ z bandem grającym na żywo.” Fani zaczęli głośno dopingować band, żeby cała hala wypełniła się dźwiękiem.

Po szybkich podziękowaniach, NU’EST W zaśpiewali „Overcome” i „Love Paint”. Zaraz potem wystąpili ze swoimi solowymi piosenkami, które pojawiły się na październikowym albumie „W,HERE”. To był pierwszy raz, kiedy utwory te zostały zaprezentowane na scenie i już samo „With” JR i „Good Love” Arona wystarczyło, by rozgrzać tłum. JR porwał serca fanów swoim rapem, który wydawał się być po brzegi wypełniony osobistym przesłaniem dla nich.

JR powiedział „Jestem pierwszym z naszej czwórki, który zaprezentował się z solową piosenką” i opowiedział trochę o swoim występie „Kiedy rapowałem bez podkładu, moje ręce się trzęsły. Napisałem tę piosenkę, aby pokazać moje oddanie dla osób, które opiekowały się NU’EST W kiedy mieliśmy trudności. Ten moment wiele dla mnie znaczy, bo pierwszy raz zaśpiewałem ten utwór przed LOVEs.”

Aron oczarował LOVEs z „Good Love”, piosenką utrzymaną w klimacie alternatywnego R&B, którą sam napisał. Powiedział „Kiedy usłyszałem, że będziemy mieć solowe występy, natychmiast zacząłem ćwiczyć. Miałem próby przez około dwa miesiące, ale nie jestem zadowolony, bo i tak na scenie popełniłem niewielki błąd.” Aron uśmiechnął się słysząc jak fani krzyczą „Jesteś taki seksowny!”. JR przypomniał „Za chwilę jeszcze dwóch członków wystąpi ze swoimi piosenkami, przyjmijcie ich ciepło”, na co Baekho zażartował „Właściwie możemy zrobić to na następnym koncercie.”

Po zaśpiewaniu „Look” i „Love Without Love”, NU’EST W podkreślili, że zawsze uważnie słuchają opinii swoich fanów i powiedzieli „Zdecydowaliśmy, że zaśpiewamy ‘Love Without Love’, ponieważ nasi fani bardzo chcieli usłyszeć tę piosenkę.”

Po zapowiedzi JR, grupa zaprezentowała „VVITH” oraz „Lend Me Your Shoulder” z udziałem Bumzu.

Bumzu pojawił się gościnnie na scenie i powiedział „Ten koncert to prawdopodobnie spełnienie marzeń dla NU’EST W, gratulacje”. NU’EST W podziękowali mu i wymienili uściski. Przed opuszczeniem sceny, Bumzu wystąpił jeszcze z „I’m Good”, a zaraz po tym nastąpiły tak oczekiwane przez fanów występy: niezwykła piosenka Rena oraz solowa piosenka Baekho.

Ren chwycił fanów za serca urzekającym występem z „Paradise”. Na scenie stało już czerwone krzesło, a sam Ren miał na sobie czarną koronkową koszulę. Zaprezentował wyrafinowane wykonanie swojej eleganckiej, luksusowej piosenki. Następny był Baekho, który pojawił się na podwieszonej scenie i porwał wszystkich swoim emocjonalnym wokalem. Akompaniując sobie na gitarze, Baekho napełnił piosenkę unikalnymi, słodkimi nutami. Kiedy skończył, publiczność wprawiła wszystkich w osłupienie śpiewając ostatnią linijkę jeszcze raz.

Ren powiedział „Kiedy przygotowywałem się do występu, myślałem tylko o jednym: ponieważ piosenka ma tytuł <Paradise> chciałem, aby w tym czasie wszyscy nasi fani rzeczywiście poczuli się jak w niebie.”

Baekho wyjaśnił jak przygotowywał się do koncertu, mówiąc „Myślę, że to jest ten rodzaj piosenki, w której najważniejsze jest to, aby przekazać słuchaczowi to co najważniejsze w tekście. Trochę ją przearanżowałem i zabrałem zbyteczne detale, aby słowa były lepiej słyszalne.”

Wspominając o tym, że oglądał występy pozostałych członków zza sceny, JR podkreślił „Byłem naprawdę wzruszony”, a Aron sprawił, że wszyscy się roześmiali, mówiąc „Szczególnie Baekho sprawił, że prawie rozpłakałem się na scenie. Nie tylko dlatego, że to było bardzo emocjonalne, ale tez dlatego, że śpiewał na tak wysokich tonach, że zastanawiałem się, jak to w ogóle jest możliwe.”

Kiedy już wszyscy członkowie zaprezentowali swoje solowe piosenki, NU’EST W zaprezentowali kolejne emocjonalne utwory, takie jak „Good Bye Bye”, „One Kiss” i „Hello (2017ver.)”. Kiedy NU’EST W śpiewali ze wszystkich sił, główna scena uniosła się i zaczęła się obracać, aby każdy z członków mógł dotrzeć do wszystkich fanów.

Po występach, które poruszyły serca fanów, JR powiedział „’Hello’ jest dla nas naprawdę wyjątkową piosenką, ponieważ wylądowała wysoko na listach w 2017 roku i otrzymała dużo miłości, dlatego bardzo chcieliśmy ją dzisiaj wykonać.” Ren dodał „Dość długo zajęło nam dotarcie tutaj” i pokazał, jak bardzo ceni miłość i oddanie fanów, mówiąc „Powodem, dla którego możemy dzisiaj wystąpić na tak dużym koncercie, jesteście właśnie wy. Dziękuję.”

Po przebraniu się w różowe garnitury, NU’EST wykonali „Pretty”, „Bickering” i „Introduce Me To Your Noona”, swobodnie pokazując, jak bardzo cieszy ich widok oceanu różowych lightsticków. Kiedy piosenki skończyły się, Baekho oznajmił „Kiedy dowiedzieliśmy się, że będziemy mieli własny koncert, nagle czas bardzo zwolnił” i sygnalizując, że koncert zbliża się ku końcowi, dodał „Ale kiedy tylko weszliśmy na scenę, czas znowu niesamowicie przyspieszył i to sprawia, że jestem bardzo smutny. Została nam jeszcze tylko jedna piosenka.”

Ostatnią piosenką na pierwszym solowym koncercie NU’EST W było „If You”. Chłopcy zdecydowali zakończyć występ w ten sposób, ponieważ ta piosenka odzwierciedla to, co członkowie zespołu czuli, kiedy nie mogli śpiewać razem pomiędzy pojawieniem się w programie Mnet „Produce101 season 2” a comebackiem. Po zakończeniu pokazano VCR ukazujące przygotowania NU’EST W do koncertu. Wreszcie NU’EST W wrócili na scenę i na bis zaśpiewali „Hey Love” oraz „Thank You”.

Baekho powiedział „Moim marzeniem było wystąpić na tak dużej scenie, dziękuję, że dzięki wam było to możliwe” i uronił łzę dodając „Teraz mogę marzyć o jeszcze większych rzeczach.”

Aron powiedział „Obawiałem się, czy kiedykolwiek uda nam się zapełnić tak wielką salę publicznością” i opisał swoje uczucia po udanym pierwszym solowym koncercie NU’EST W mówiąc „Dziękuję, że wszyscy przyszliście. Kocham was.”

Ren dodał „Wszyscy wiecie, że sześć lat zajęło nam, aby wreszcie wystąpić na własnym solowym koncercie. Nadal będziemy tworzyć muzykę, która będzie dawała LOVEs siłę, mam nadzieję, że zawsze będziecie szczęśliwi.” Podziękował jeszcze raz, dodając „My jako grupa zawsze będziemy razem, proszę bądźcie z nami.”

JR powiedział „Cieszę się, że po tylu przeciwnościach wreszcie spotkałem takich LOVEs jak wy” i rozpłakał się ze szczęścia. Dodał „Staraliśmy się przygotować występ, który wszystkim się spodoba, ale nie jestem pewny, czy nam się to udało” i wyraził wdzięczność dla fanów za to, że zawsze wspierają zespół, mówiąc „Chcę wam z całego serca podziękować za wypełnienie tej sali różowym światłem.”

Ich ostatnia piosenka, „Thank You”, to utwór napisany przez Hwang Minhyuna, który aktualnie promuje się z Wanna One. To był ich pierwszy solowy koncert w Korei, a Hwang Minhyun nie był obecny jako członek NU’EST, więc zdecydowali się zakończyć występ tą piosenką, aby podkreślić, że mimo wszystko był on tu z nimi.

NU’EST W to podgrupa składająca się z JR, Arona, Baekho i Rena z zespołu NU’EST, który zadebiutował w 2012 roku, i do którego należy również Hwang Minhyun, który teraz promuje się z Wanna One. Po pojawieniu się w programie Mnet „Produce 101 season 2”, stali się oni jednym z najbardziej popularnych zespołów w Korei i rozpoczęli działalność z singlem „If You” w lipcu, a następnie kontynuowali z mini albumem „W,HERE” w październiku.

CR: Melodia_Muse
PL: Eunsol @ NU'EST Poland
PROSIMY O UŻYWANIE PEŁNYCH CREDITSÓW PRZY BRANIU NASZYCH TŁUMACZEŃ.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s