[WYWIAD] 181225 [★Wypijmy herbatę] Nu’est W „2018 był szczęśliwym rokiem… jesteśmy dumni, kiedy o nim myślimy” (wywiad 1)

Dla Nu’est W (JR, Aron, Baekho, Ren) 2018 jest bardzo znaczący. To był rok, który udowodnił, że ich sukces nie był zależny jedynie od popularności programu, w którym się znaleźli. Był to także rok, w którym wzrośli jako reprezentatywna grupa K-popowa. Zostali rozpoznani za swoją pracę w różnych końcoworocznych rozdaniach nagród, w tym 2018 Asia Artis Awards.

Nu’est W spotkali się ze Star News 21 grudnia. To było nasze pierwsze spotkanie od roku, a poprzednie trwało mniej niż godzinę, w czasie której rozmawialiśmy w poczekalni. Mimo to ciepło mnie przywitali. Mieli jasne wyrazy twarzy, gdy się uśmiechali i powiedzieli „Tak jasno świecisz, jak moglibyśmy cię zapomnieć?” a to sprawiło, że z jeszcze większym podekscytowaniem czekamy na to co ich czeka w 2019 roku. 

Dawno się nie widzieliśmy. Co u was?
Baekho: Byliśmy zajęci promowaniem albumu. Uczestniczyliśmy w wielu rozdaniach nagród i zakończyliśmy nasze koncerty. Teraz jesteśmy zajęci przygotowywaniem się do kolejnych rozdań.

Nu’est W uczestniczyło w AAA drugi raz z rzędu. W tym roku wygraliście dwie nagrody. Czy jest coś czego nie powiedzieliście w swoich podziękowaniach?
Ren: Przede wszystkim chcemy podzielić się tym honorem z naszą rodziną Pledis Entertainment, naszym CEO Han Sung Soo i naszym vice przewodniczącym. Chcemy także podziękować naszym stylistkom, które ładnie nas ubierają, naszym tancerzom, rodzicom i LOVEs.
JR: Nie możemy zrobić nic innego tylko czuć się zaszczyconym, kiedy otrzymujemy nagrody. Jesteśmy szczęśliwi, bo ciężko pracowaliśmy w 2018 i mamy poczucie, że wielu ludzi to dostrzegło. Poczuliśmy się bardziej zmotywowani, żeby pokazać się z jeszcze lepszej strony. Staniemy się artystami, z których można być dumnym

melodia_muse-1077371981534642178-20181225_021431-img2melodia_muse-1077371981534642178-20181225_021431-img3

Wciąż pamiętamy waszą ekscytację z zeszłego roku, ponieważ 2017AAA było waszym pierwszy rozdaniem od debiutu. Czy teraz jesteście już do nich przyzwyczajeni?
Aron: Wszystko wciąż jest dla nas nowe i ekscytujące. Nie zawsze pokazujemy to samo na każdym rozdaniu. Za każdym razem staramy się pokazać coś nowego, więc wciąż jesteśmy zestresowani.

Dobrze bawiliście się na 2018 AAA?
Baekho: Tak. Podczas rozdań wszyscy przygotowują występy, których nie zobaczysz normalnie, więc nawet nie zauważyłem upływu czasu. Oglądanie występów innych czasem daje nam pomysły, a czasami więcej motywacji.
JR: Wszyscy niesamowicie wyglądają na scenie. Myślę, że to dlatego, że wiemy lepiej niż ktokolwiek inny, ile wysiłku wymaga przygotowanie czegoś takiego. Wszyscy pracujemy tak samo, ale kiedy oglądam innych myślę o tym, ja niesamowici są.

Mieliście wspaniały rok. Co 2018 znaczy dla NU’EST W?
Baekho: Nie zostało wiele czasu do końca roku, a kiedy patrzę wstecz na 2018, myślę że będziemy z siebie dumni. Jako zespół spróbowaliśmy wielu nowych rzeczy i to pozwoliło nam się rozwinąć. Z wielu powodów to był szczęśliwy rok.
Ren: Czas szybko zleciał. Mam wrażenie jakbyśmy tylko mrugnęli, a tu już 2019. Haha. Myślę że to dowód na to ile osiągnęliśmy w tym roku. To coś co zawsze mówimy wydając album, ale tak naprawdę nie skupiamy się na wynikach. Jest miło, kiedy je widzimy, ale ważne jest dla nas żebyśmy byli szczęśliwi i żeby nasi fani wciąż nas kochali. Z takimi standardami, myślę, że możemy zakończyć 2018 czując szczęście.

Źródło: Star News
Eng: @Melodia_Muse
PL: Mia @ NU'EST Poland
PROSIMY O UŻYWANIE PEŁNYCH CREDISTÓW PRZY BRANIU NASZYCH TŁUMACZEŃ

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s