[WYWIAD] 181225 [★Wypijmy herbatę] Nu’est W „Nie straciliśmy widoku na to kim jesteśmy… Jesteśmy podekscytowanie 2019” (wywiad 3)

Podczas ostatniego koncertu zasugerowaliście powrót Hwang Minhyuna, który obecnie jest aktywny w Wanna One. Jaki to będzie rok dla NU’EST W?
JR: Pomimo, że trudno jest przewidzieć co się stanie w 2019, myślę, że najlepsze co możemy zrobić to ustanowić dla siebie cele. Zawsze będziemy ciężko pracować, aby być szczęśliwym i leczniczym miejscem dla ludzi, którzy nas kochają i lubią. Będziemy pracować ciężej i wkładać więcej wysiłku.

Czy muzyka NU’EST, jego kolor bardzo będą się różnić od NU’EST W?
Baekho: Szczerze, dużo o tym myślimy. Cały czas zastanawiamy się jaki kierunek powinniśmy obrać. Według nas, nawet jeśli nie ma W, nie oznacza to, że potrzebujemy zmiany o 180 stopni i pokazać coś kompletnie nowego lub stworzyć kompletnie inną muzykę.

Cały czas pokazujecie swój rozwój. Czy czujecie czasem presję, że „zawsze być dobrym”?
Baekho: Ja nie. NU’EST nie zmieniło się przed i po pojawieniu się w Produce 101. Jedyne co się zmieniło to to, że teraz jest więcej ludzi, którzy nas wspierają. Nawet presja pokazania tym ludziom lepszej strony siebie sprawia, że jestem szczęśliwy. Mamy też taką pewność, że umiemy się bardzo dobrze wyrażać.
Ren: Myślę, że mam. Zawsze sobie myślę, że musimy być perfekcyjni i przez to czuję presję. Myślę, że to pokazuje jak ważne w życiu jest dla mnie NU’EST i nasi fani.
Aron: Ja też zawsze czuję jakąś presję. Pokonuję ją mówiąc sobie, że musimy po prostu ciężko pracować, tak jak zawsze.
JR: Zgadzam się z obiema opiniami. Ten rodzaj presji nigdy nie jest zły. Czuliśmy się tak od debiutu i rozwijaliśmy się pokonujące te uczucia. Myślę, że dzięki innym członkom byłem w stanie się utrzymać i poradzić sobie z tym. Myślę, że byliśmy w stanie zajść tak daleko, ponieważ zawsze byliśmy razem.

melodia_muse-1077385509419155456-20181225_030816-img2melodia_muse-1077385509419155456-20181225_030816-img3

Wspomnieliście o tym, że się nie zmieniacie. Możecie to jakoś rozwinąć?
Baekho: Zadebiutowaliśmy, kiedy byliśmy młodzi i to już siódmy rok jako grupy. Oczywiście zmienił się nasz wygląd i rozwinęliśmy się muzycznie. Mimo to, od początku, jako NU’EST zawsze dawaliśmy z siebie wszystko w każdych warunkach. Wciąż tacy jesteśmy. Możemy się różnić swoimi umiejętnościami, ale nasza postawa jest taka sama. To coś co mogę powiedzieć z pewnością.

Na koniec, czy możecie złożyć fanom życzenia świąteczne?
Ren: Nie tylko nasi fani, ale wszyscy ciężko w tym roku pracowali. Dziękuję za okazaną NU’EST uwagę i miłość. Mam nadzieję, że ciepło spędzicie święta i koniec roku ze swoją rodziną. Mam nadzieję, że w 2019 roku spotkają was tylko dobre rzeczy.
JR: Przeczytałem, że muzyka i występy NU’EST W pomogły i dały siłę innym w tym roku. Dzięki miłości tych fanów mogliśmy iść dalej patrząc przed siebie, nie czując strachu i z sercami pełnymi ciepła. Będziemy się bardzo starać żeby pokazać wam fajne rzeczy w przyszłym roku. Kocham was.
Aron: Dziękuję, za to ile szczęścia przynieśliście nam w 2018 roku. Obiecujemy, że postaramy się wam odwdzięczyć. Uważajcie żeby się nie przeziębić i mam nadzieję, że dobrze spędzicie koniec roku.
Baekho: Widzieliśmy dużo wiadomości: od „Pocieszacie mnie” po „Dzięki wam, moja droga do pracy nie jest już nudna”. Cieszę się wiedząc, że w ten sposób staliśmy się małą częścią czyjegoś życia. Dziękuję wam bardzo, obiecujemy pokazywać wam dobre rzeczy w przyszłym roku. Proszę, obserwujcie nas.

Źródło: Star News 
Eng: @Melodia_Muse 
PL: Mia @ NU'EST Poland 
PROSIMY O UŻYWANIE PEŁNYCH CREDISTÓW PRZY BRANIU NASZYCH TŁUMACZEŃ
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s