[WYWIAD] 181225 [★Wypijmy herbatę] Nu’est W „Płakaliśmy, ponieważ kochamy naszych fanów… moglibyśmy teraz umrzeć i niczego byśmy nie żałowali” (wywiad 2)

Kiedy patrzycie wstecz na ten rok, czy jest coś czego żałujecie?
Ren: To moja osobista opinia, ale wszyscy dużo ćwiczyli. Po naszych zaplanowanych aktywnościach byłem bardzo zmęczony, ale oni chodzili na siłownię. Ja nie jestem w tym dobry. Zawsze mówię, że będę ćwiczyć, ale tego nie robię i żałuję.
JR: Nie żałuję niczego. Ale gdybym miał wybrać jedną rzecz, powiedziałbym, że to nasze występy. Zawsze schodzę ze sceny z nutą żalu. Myślę sobie „mógłbym to zrobić lepiej”. Myślę, że te momenty zbierają się i stają się szansą na rozwój, więc tym bardziej jestem podekscytowany 2019 rokiem.

Wasze listopadowe wydanie „WAKE,N” było waszym ostatnim albumem jako NU’EST W.
Baekho: Od początku powstawania albumu słyszeliśmy „To wasz ostatni album” Szczerze, wciąż jeszcze nie dotarło do nas, że wydaliśmy ostatni album jako NU’EST W. Koncentrowaliśmy się tylko na tym, żeby dać z siebie wszystko i stworzyć najlepszy możliwy album w naszej sytuacji. Nie zrobiliśmy niczego wyjątkowego dlatego, że był „ostatni”.
JR: I nie wydaliśmy tego albumu tylko dlatego, że mógłby być ostatni. Inni moga tak mówić, ale dla nas nie jest „ostatni”. Nasze albumy są jak kwiaty, które zakwitają wzdłuż ścieżki, którą kroczy NU’EST. Mamy tylko nadzieję, że kiedy się odwrócimy zobaczymy, że te kwiaty pięknie zakwitły.

Są osoby, które myślą, że muzyka NU’EST W brzmi podobnie*?
Baekho: My tak nie uważamy. To co robimy, kiedy pracujemy nad muzyką to koncentracja nad tym co możemy zrobić najlepiej i co będzie dla nasz najlepsze. Później decydujemy, które stworzone w tym środowisku piosenki możemy pokazać światu. Nie naśladujemy jednego stylu, dlatego że któraś piosenka dobrze się przyjęła. Oczywiście, ostateczna decyzja należy do publiczności.
JR: Osobiście, myślę, że to nie jest całkowicie złe, jeśli ktoś mówi, że nasza muzyka brzmi podobnie. Wszyscy mają swój własny gust. Niektórzy lubią ballady i tylko ich słuchają, a inni mogą lubić muzykę Afro-Amerykańską. Myślę, że z perspektywy ludzi, którzy lubią naszą muzykę i naszych fanów, to nie jest tak duży problem. Niektórzy mogą tak uważać, ponieważ staramy się wszystkim piosenkom nadać nasze charakterystyczne brzmienie, ale zawsze ciężko pracujemy, żeby pokazać się z nowej strony. Mam nadzieję, że inni to dostrzegą.

melodia_muse-1077378204740931584-20181225_023915-img4melodia_muse-1077378204740931584-20181225_023915-img3

Ostatnio zakończyliście swój solowy koncert. Jakie to było doświadczenie?
Wszyscy: To było bardzo poruszające.
JR: Pomimo zimna, nasi fani stali w kolejce, czekali i dopingowali nas od wczesnego rana i to mnie poruszyło. Przez cały koncert myślałem o tym jaki jestem wdzięczny. Dlatego cały czas, kiedy byłem na scenie miałem łzy w oczach. Kochanie kogoś tak bardzo nie jest proste.
Ren: Naprawdę z całego serca zrozumiałem stwierdzenie „Mogę teraz umrzeć bez żalu”. Tak właśnie się czułem podczas koncertu. To było jak sen. Myślę, że zostanie mi to w pamięci na długi czas.

Czy możecie wybrać najbardziej pamiętną chwilę z koncertu?
JR: Pamiętam otwarcie. Kurtyny się podniosły i wszystkie siedzenia przed nami były wypełnione różowymi światełkami.
Aron: Kiedy śpiewaliśmy „Hello” byliśmy na platformie, która się podniosła, a Ren naprawdę bardzo płakał, kiedy śpiewaliśmy. Kiedy to zobaczyłem sam też poczułem jak przejmują mnie emocje.
Ren: Kiedy pokazywane było ostatnie VCR płakałem za sceną. Musieliśmy od razu po tym zaśpiewać wesołą piosenkę, więc wszyscy mnie pocieszali i pytali jak zamierzam śpiewać. Za każdym razem, kiedy fani z nami śpiewali czułem się poruszony.
Baekho: Pamiętam nasze ostatnie przemówienie. Zalały mnie emocje, których nie umiem wyjaśnić i płakałem tak bardzo, że nie mogłem śpiewać. Myślę, że nigdy tego nie zapomnę.

Źródło: Star News 
Eng: @Melodia_Muse 
PL: Mia @ NU'EST Poland 
PROSIMY O UŻYWANIE PEŁNYCH CREDISTÓW PRZY BRANIU NASZYCH TŁUMACZEŃ
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s