2.Urodziny Arona

Happy Arong Arong B-Day

 

Pierwszy projekt urodzinowy organizowany z początku pod skrzydłami NU’EST POLAND, później przeniesiony do POLISH LOVES.

Tym razem był w postaci prezentu. Pod koniec marca powstała, stworzona przez naszego tłumacza – Chao, kartka urodzinowa. Ruszyła z Katowic do Warszawy, a następnie okrążyła kilka polskich miast, by 10 maja wrócić znów do Warszawy. 11 maja odbyło się spotkanie w Warszawie, które prowadziły NU’GIRLS. Podczas spotkania można było wygrać kilka photo cardów, oraz zjeść tort przygotowany na urodziny Arona, oraz oczywiście podpisać się na kartce.

Z opóźnieniem kartka dotarła w końcu do Pledis, gdzie została odebrana przez „kolegę” Arona, według tego co pojawiło się na trackingu EMS.

kartka dla arona

Ciekawostka: 7 czerwca miał miejsce koncert w Japonii. Na kartce, jedna z NU’GIRLS będąca JR podpisała się i użyła jako życzeń tekstu utworu Eminema – Lose Yourself. To ta sama piosenka, z którą Aron wystąpił na koncercie w Japonii. Kto wie, czy kartka nie zainspirowała go do wybrania tego utworu.

Ciekawostka nr 2: W dniu, w którym kartka została oznaczona na EMS jako dostarczona, Aron na wizji opowiadał o otrzymywaniu kartek urodzinowych, podziękował wszystkim fanom, którzy wysyłali mu kartki. Idąc za ciosem, podziękował również nam!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s