6. ChoiGaga Birthday

renbdayproject kopia2 kopia

Był to ostatni projekt urodzinowy w roku 2013,czyli dla Rena.

Prezent dla Rena składał się z dwóch części.

Pierwszą częścią był filmik urodzinowy. Naszym pomysłem było zrobienie dla niego filmiku do piosenki Lady Gaga ‘Just Dance’. Wszyscy oczywiście wiemy, że Ren jest Little Monster (fan Lady GaGa) i ma bzika na jej punkcie, dlatego jego prezent był na tym skoncentrowany. Poza tym, ‘Just Dance’ było jego solową piosenką.

W filmiku staraliśmy sie zachować imprezowy klimat,dlatego inicjatywa polskich LOVE polegała na przesłaniu zdjęć i filmików, na których był utrzymany imprezowy klimat(tak jakby każdy szykował się na imprezę urodzinową Rena).

Polish LOVES przesyłały zdjęcia w formacie selca,na których był zachowany w/w klimat(na niektórych znajdowały się także życzenia dla naszego maknae).Na zdjęciach/filmikach w tle mógł sie także znajdować plakat lub zdjęcie Ren’a.Ta część urodzinowego projektu,czyli przesyłanie zdjęć/filmików trwała do 20 października.

Drugą częścią projektu była składka na prezent.

Ze względu na to, że każdy z poprzednich prezentów był bardziej namacalny, stwierdziłyśmy, że Ren dostając sam filmik… Byłby trochę pokrzywdzony. Aron miał śliczną kartkę, JR album ze zdjęciami, Baekho dostał pudło słodyczy, a Minhyun koszulkę. Naszej głównej admin,Rin, udało się znaleźć okulary, które Lady Gaga ma na zdjęciu promującym The Fame (tam jest Just Dance)

O takie. Te okulary, które zostały znalezione to oficjalnie wydane okulary.  To właśnie na nie była prowadzona składka, by mu je podarować. Mieliśmy pewność,że ich wcześniej nie posiadał, bo w tych okularach Gaga występuje do Just Dance, więc gdyby je miał, miałby na swoim solo, zamiast zwykłych.

Składka jak przy ostatnim projekcie wynosiła 10 zł.

Okulary były sprowadzane zza granicy, dlatego składka trwała do 15 września, by okulary zdążyły przyjść na czas.

– – –
[UPDATE]
8 czerwca 2015, z okazji urodzin JR, Ren wrzucił na swój Instagram filmik, w którym ma na sobie dokładnie takie same okulary, jak te, które dostał od nas w prezencie! Dzięki temu nareszcie mamy potwierdzenie, że podarunek od nas dotarł cały i zdrowy do chłopaka 🙂

11403243_807060592722747_8781485725869776168_n

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s