7. ㄴ.ㅇ.ㅅ.ㅌ. GIFT FROM POLAND

 

Pierwszy od dawna projekt organizowany przez Polish LOVEs dla NU’EST. Tym razem skazany był na powodzenie, ponieważ prezenty zostały dostarczone bezpośrednio do wytwórni. Nasza adminka Rin w październiku 2014 wybrała się do Korei. Była to doskonała okazja na wręczenie zespołowi jakiś prezentów od polskich fanek.
Projekt był podzielony na dwie części: jedną obowiązkową, drugą tylko dla chętnych.

1. CZĘŚĆ PODSTAWOWA PROJEKTU
Pocztówki. Chciałyśmy pokazać chłopakom nasz kraj w sposób mało nudny. Bardzo dużo ludzi lubi dostawać pocztówki, a pocztówka… to taki obrazkowy list, a wiemy, że nasi chłopcy lubią czytać wiadomości od fanów. Postawiłyśmy więc na kolorowe połączenie prezentacji naszego kraju z wiadomościami do chłopców. Najbardziej zależało nam na kartkach z różnych miast, które przedstawiały widoki i pejzaże Polski.
Każdy uczestnik mógł wysłać albo jedną pocztówkę do całego zespołu, albo sześć pocztówek: po jednej dla każdego członka zespołu + jedną wspólną dla wszystkich. Pocztówki miały być wysłane normalnie przez pocztę polską – znaczek i stempel był warunkiem przyjęcia ich do projektu – na adres Rin. Zaadresowane ołówkiem, by potem móc zmazać jej adres z kartek.
Wszystkie pocztówki zawierały takie same krótkie wiadomości po angielsku lub koreańsku, chodziło tylko o symboliczne pozdrowienia z Polski. Ich treść ustaliliśmy wspólnie na forum, aczkolwiek każdy nadawca mógł dodać też zdanie lub dwa od siebie 🙂

2. DODATKOWA CZĘŚĆ PROJEKTU
Dodatkową częścią projektu były zwykłe prezenty; drobne upominki dla każdego z chłopców.
Do Korei poleciały między innymi maskotki, słodycze, fanarty, książka o Polsce i płyty CD polskich wykonawców.

Prezenty popakowane w ozdobne torebki dotarły do PLEDIS doręczone do rąk własnych managerowi grupy After School. Obiecał przekazać je chłopcom i wierzymy, że tak się właśnie stało 🙂

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s