Trwające

Obecnie nie ma żadnych trwających projektów od fanów 😦

8 komentarzy do “Trwające

      • Ja jestem tutaj nowa, ale jak DowiedziAłam się ze nu’est było w Polsce na koncercie to myślałam że sie zalamie. Tak więc czy będą mieli jakieś jeszcze koncerty w Polsce? Czy jesteś info?

  1. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie o koncert w Polsce. Oficjalnie nic o tym nie wiadomo. Ponoć w 2018 roku istnieje możliwość trasy koncertowej – nie mniej nie wiadomo, czy koncerty będą w Korei, Azji, czy jeszcze w innych miejscach. Wszystkie informacje będą na bieżąco aktualizowane również w tej sprawie. Pozostaje trzymać kciuki i mieć nadzieję, że do nas wrócą – obiecali to podczas pobytu w Polsce w 2014 roku 🙂

      • W czasie trasy w 2014, zespół występował bez Baekho i często powtarzał fanom, że postarają się wrócić w pełnym składzie, w trakcie koncertu emitowana była nagrana wiadomość od Baekho, w której też wyrażał taką nadzieję. Może ktoś to nagrywał, trzeba poszukać w filmikach z tamtego czasu. Oczywiście to nie od zespołu, a jego wytwórni i managementu zależy, czy wrócą do Europy na koncerty, więc ciężko brać za pewnik to co było mówione wtedy. Pozostaje czekać na jakieś oficjalne newsy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s